Contracted Hospitals

Contracted Hospitals

Then, Hospitadent didn’t stop making steps further and opened up new centers in Bakirkoy, then in Kayseri in 2014, in Holland in 2015 and in Şerifali in 2018. Besides the increasing number of dental hospitals of Hospitadent, Hospitadent Academy was founded in 2008 for the purpose of professional development and continuous training on technological innovations.

Dental Group Hospitadent Diş Hastaneleri Grubu

Hospitadent, founded in 2006, has continued to provide service with the customer satisfaction oriented approach since the first day. With 18,000 square meters work area abroad and with totally 10 dental hospitals, modern medical devices, distinguished specialist dentits and expert staff, Hospitadent raises standards in dental treatment.

High Service Quality in Each Clinic
After the first center opened up in 2006, Hospitadent opened up 1 hospital in Fatih in 2008, in Camlica in 2009, in Pendik and Mecidiyekoy in 2011, the fist hospital abroad in Frankfurt in 2012.

Memorial Sağlık Grubu

Memorial Sağlık Grubu, seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile kurulmuş ve ilk hastasını Şubat 2000’de kabul etmiştir.

Türkiye’yi, dünya standartlarında kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştıran Memorial, JCI Akreditasyon Kalite Belgesi’ni alan (Joint Commission International) Türkiye’nin ilk, dünyanın 21. hastanesidir.

Memorial uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, modern mekanları ve konforlu hasta odaları ile sağlıkta güvenin adresidir.

Contracted Hospitals

Tüp Bebek, Genetik, Kalp ve Damar Cerrahisi, Organ Nakli, Onkoloji, Beyin Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji gibi bölümleri ile uluslararası üne sahip olan Memorial; diğer Cerrahi Bilimler, Kalp Sağlığı, Kadın Sağlığı, Çocuk Sağlığı, Robotik Cerrahi, İnme, Kemik İliği Nakli gibi branşlarda referans merkezidir.

Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial, uluslararası tanı-tedavi yöntemleri ile de ülkemizi yurtdışında başarılıyla temsil etmektedir.

Dünyanın 92 ülkesinden hasta kabul eden Memorial, her yıl daha fazla sayıda insana güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatan, bir dünya hastanesidir.

Memorial İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da bulunan 11 hastane, 2 tıp merkezi ve 1 wellness merkezi ile sağlığınız için daima yanınızda…

Medipol Mega Hastaneleri

Bağlı bir platform üzerinde hastanenin dört farklı şubeleri Sağlık sektöründe küresel bir marka…
Medipol Mega Hastaneler Grubu, Türkiye’nin ilk özel sağlık grubu bir
tesiste dört farklı hastanenin dahil edilmesi:
-Genel Hastane
-Onkoloji Hastanesi
-Kardiyovasküler Cerrahi Hastanesi
-Diş Hastanesi
Medipol Mega aynı zamanda en uzman departmanları olan hastanedir.
Türkiye alan
Contracted Hospitals
Contracted Hospitals

Özel Hospitalist Hastanesi

1992 yılında Bağcılar Meydanında, Bağcılar Hastanesi adıyla yola çıkan hastanemiz 2007 yılından bu yana aynı binada Özel Hospitalist Hastanesi adıyla hizmet vermeye devam etmektdir.
Hastalar arasında ayrım gözetmeden “Önce İnsan” ilkesiyle yola çıkan Özel Hospitalist Hastanesi, sağlık hizmetini, uzman kadrosu ve personelleriyle 7 gün 24 saat vermeyi amaç edinmiştir.
Hastanemiz ISO 9001:2008 Kalite Belgesine sahip olup, Sağlık Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan Sağlık Hizmet Kalite Standartları Sistemi çerçevesinde her yıl düzenli olarak denetlenmektedir.

Erlamer Clinic

Founders of Dr. Erlamer, under the direction of Erçin Özüntürk and Esthetician Esra Özüntürk, combines the latest technology with years of experience and serves you with the principle of presenting you the most different and new methods with the most correct combinations.

Contracted Hospitals